Porovnanie parametrov Windscribe Pro proti Atlas VPN Pro: Ktorú z nich vybrať?

Ktorá z dvoch VPN je lepšia: Windscribe VPN, alebo Free Planet VPN? Vlastnosti oboch VPN sme vzájomne porovnali, spravodlivo ich obodovali a výsledok je 7,6/10 – 8,2/10.

Nameraná rýchlosť Windscribe VPN vs Free VPN Planet, kto lepšie sviští?

Prenosová rýchlosť je jedným z najdôležitejších parametrov VPN, nevynímajúc Windscribe VPN a Free VPN Planet.

Priemer downloadu pri prvej VPN dosiahol 85 Mb/s, porovnávaná VPN sťahovala dáta priemernou rýchlosťou 181 Mb/s. Windscribe Pro VPN sa ukázala o 96 Mb/s pomalší ako Free VPN Planet.

Rýchlosť nahrávania udáva upload, u Windscribe Pro VPN skript nameral 84 Mb/s. Free Planet VPN sme priemerne namerali 129 Mb/s. Je tak o 45 Mb/s rýchlejšie.

Pri prvej VPN sme namerali priemernú rýchlosť odozvy 18 ms. Odozvu u Free VPN Planet laboratórium nameralo 11 ms. Pretože platí, že čím nižšia rýchlosť odozvy, tým lepšie, tak Windscribe VPN v porovnaní bola o 7 ms horšie.

Skóre po prvej disciplíne Windscribe Pro : Free VPN Planet zatiaľ je 7/10 – 7/10.

Vie Windscribe VPN prehrávať Netflix?

Dostatočná rýchlosť downloadu je dôležitá pre bezproblémové odblokovanie Netflixu, Windscribe VPN Pro toto zvláda. VPN zvyčajne stačí zapnúť a vybrať krajinu, Free Planet VPN zahraničné Netflix odblokovať má.

Vďaka VPN je možné sledovať aj blokované YouTube videá, pričom Free VPN Planet takú funkciu zahŕňa. Druhá z porovnávaných VPN funkciu odblokovania YouTube videí obsahuje.

Kvalitné VPN majú zahrnutú ochranu pred únikom DNS, zvládajú multi-hop pripojenie a blokovanie malware. Pre príklad Windscribe VPN Pro zahŕňa ochranu úniku DNS a Free VPN Planet napr. nezahŕňa white-listing.

V porovnaní funkcií VPN je výsledok 10/10 vs. 10/10.

Ako je na tom Windscribe Pro v šírke ponúkaných krajín a serverov?

Nízka rýchlosť VPN môže byť spôsobená nízkym počtom serverov, Windscribe Pro VPN má v ponuke 480 serverov. V zozname Free Planet VPN je uvedené 700 serverov. Prvá menovaná tak ponúka o 220 menej .

Ďalším dôležitým parametrom je počet krajín, ktorý u Free Planet VPN robí 50. Druhá VPN má 64, čo je o 14 viac. V tejto disciplíne tak víťazí.

Dôležitý je aj počet zariadení, ktoré môžu VPN súčasne používať a ktorých Windscribe VPN Pro vie neobmedzene. Free VPN Planet v jeden moment pripojí 10 zariadenia. Všetky parametre nájdete v článku najlepšie VPN.

Aké platformy zvláda Windscribe Pro a ktoré ponúka Free Planet VPN?

Možno najdôležitejším parametrom pri výbere VPN je ponuka podporovaných zariadení, Windscribe Pro podporuje Android a zabezpečí prístroje na systéme iOS. Druhá VPN Free Planet VPN operačný systém iOS pokrýva, prístroje s OS Android dokáže pripojiť.

Poskytovanie informácií o prevádzke VPN sa riadi jurisdikciou krajiny, kde má jej prevádzkovateľ svoje sídlo. Windscribe Pro má sídlo v Kanade. Druhá z VPN v našom porovnaní sídli v Rumunsku.

Rozhranie Windscribe Pro nebola lokalizovaná v slovenskom preklade, Free Planet VPN slovensky nastaviť nemožno.

V známkovaní platforiem dosiahla Windscribe VPN Pro skóre 9/10, Free VPN Planet má 9/10.

Cenové porovnanie Windscribe VPN Pro a Free Planet VPN

Free VPN Planet je možné predplatiť od 2,28 € mesačne, objednať druhú z VPN si môžete od 4,12 € mesačne. Známka za pomer cena/funkcia je 2/10 pre prvú z porovnávaných služieb a 5/10 pre druhú menovanú.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

French Open sa blíži. Dokážu Česi nadviazať na vlaňajší úspech a vrátia sa na trón antukový kráľ

V nedeľu 22. mája odštartuje druhý tohtoročný tenisový grandslam. Na tradičné antuke av obvyklom termíne sa môžeme tešiť na French Open. Minuloročný víťaz turnaja...

Padparadscha

Označení Padparadscha patří pro velmi vzácný safír a znamená to lotosový květ a původ tohoto slova pramení až ze Srí Lanky. Zde jsou také...

Otec se chvíli po rozvodu s mámou okamžitě oženil: Toto mi ukázalo, že za tím není nic víc než mužské ego

Lenčin otec to s mámou měl už delší dobu nahnuté. Neustálé hádky, nedorozumění ve společnosti, osočování a vzájemné obviňování se táhly už přes tři...

Nejkrásnější trendy na Vánoce 2020: Jaké ozdoby na stromeček a dekorace jsou IN a co je OUT?

Vánoce představují pro mnohé z nás ty nejkrásnější svátky v roce. Tento rok vzhledem k náročnou situaci ve světě ve spojitosti s pandemií ještě...

Za volant v sedemnástich? Chystá sa novela, meniť sa bude aj bodový systém

Podľa vzoru Nemecka by mohli riadiť auto pod dohľadom aj vodiči vo veku 17 rokov. Uvažuje o tom novela zákona o premávke na pozemných...