Porovnanie parametrov Windscribe Pro proti Atlas VPN Pro: Ktorú z nich vybrať?

Ktorá z dvoch VPN je lepšia: Windscribe VPN, alebo Free Planet VPN? Vlastnosti oboch VPN sme vzájomne porovnali, spravodlivo ich obodovali a výsledok je 7,6/10 – 8,2/10.

Nameraná rýchlosť Windscribe VPN vs Free VPN Planet, kto lepšie sviští?

Prenosová rýchlosť je jedným z najdôležitejších parametrov VPN, nevynímajúc Windscribe VPN a Free VPN Planet.

Priemer downloadu pri prvej VPN dosiahol 85 Mb/s, porovnávaná VPN sťahovala dáta priemernou rýchlosťou 181 Mb/s. Windscribe Pro VPN sa ukázala o 96 Mb/s pomalší ako Free VPN Planet.

Rýchlosť nahrávania udáva upload, u Windscribe Pro VPN skript nameral 84 Mb/s. Free Planet VPN sme priemerne namerali 129 Mb/s. Je tak o 45 Mb/s rýchlejšie.

Pri prvej VPN sme namerali priemernú rýchlosť odozvy 18 ms. Odozvu u Free VPN Planet laboratórium nameralo 11 ms. Pretože platí, že čím nižšia rýchlosť odozvy, tým lepšie, tak Windscribe VPN v porovnaní bola o 7 ms horšie.

Skóre po prvej disciplíne Windscribe Pro : Free VPN Planet zatiaľ je 7/10 – 7/10.

Vie Windscribe VPN prehrávať Netflix?

Dostatočná rýchlosť downloadu je dôležitá pre bezproblémové odblokovanie Netflixu, Windscribe VPN Pro toto zvláda. VPN zvyčajne stačí zapnúť a vybrať krajinu, Free Planet VPN zahraničné Netflix odblokovať má.

Vďaka VPN je možné sledovať aj blokované YouTube videá, pričom Free VPN Planet takú funkciu zahŕňa. Druhá z porovnávaných VPN funkciu odblokovania YouTube videí obsahuje.

Kvalitné VPN majú zahrnutú ochranu pred únikom DNS, zvládajú multi-hop pripojenie a blokovanie malware. Pre príklad Windscribe VPN Pro zahŕňa ochranu úniku DNS a Free VPN Planet napr. nezahŕňa white-listing.

V porovnaní funkcií VPN je výsledok 10/10 vs. 10/10.

Ako je na tom Windscribe Pro v šírke ponúkaných krajín a serverov?

Nízka rýchlosť VPN môže byť spôsobená nízkym počtom serverov, Windscribe Pro VPN má v ponuke 480 serverov. V zozname Free Planet VPN je uvedené 700 serverov. Prvá menovaná tak ponúka o 220 menej .

Ďalším dôležitým parametrom je počet krajín, ktorý u Free Planet VPN robí 50. Druhá VPN má 64, čo je o 14 viac. V tejto disciplíne tak víťazí.

Dôležitý je aj počet zariadení, ktoré môžu VPN súčasne používať a ktorých Windscribe VPN Pro vie neobmedzene. Free VPN Planet v jeden moment pripojí 10 zariadenia. Všetky parametre nájdete v článku najlepšie VPN.

Aké platformy zvláda Windscribe Pro a ktoré ponúka Free Planet VPN?

Možno najdôležitejším parametrom pri výbere VPN je ponuka podporovaných zariadení, Windscribe Pro podporuje Android a zabezpečí prístroje na systéme iOS. Druhá VPN Free Planet VPN operačný systém iOS pokrýva, prístroje s OS Android dokáže pripojiť.

Poskytovanie informácií o prevádzke VPN sa riadi jurisdikciou krajiny, kde má jej prevádzkovateľ svoje sídlo. Windscribe Pro má sídlo v Kanade. Druhá z VPN v našom porovnaní sídli v Rumunsku.

Rozhranie Windscribe Pro nebola lokalizovaná v slovenskom preklade, Free Planet VPN slovensky nastaviť nemožno.

V známkovaní platforiem dosiahla Windscribe VPN Pro skóre 9/10, Free VPN Planet má 9/10.

Cenové porovnanie Windscribe VPN Pro a Free Planet VPN

Free VPN Planet je možné predplatiť od 2,28 € mesačne, objednať druhú z VPN si môžete od 4,12 € mesačne. Známka za pomer cena/funkcia je 2/10 pre prvú z porovnávaných služieb a 5/10 pre druhú menovanú.

Discover

Sponsor

spot_imgspot_img

Latest

Liverpool porazil v úvodnom semifinále LM Villarreal a má zamiesené na finále

Futbalisti Liverpoolu porazili doma v úvodnom semifinále Ligy majstrov Villarreal 2:0 a výrazne sa priblížili postupu do tretieho finále za posledných päť sezón. „Reds“...

Robotický vysavač dokáže ušetřit spoustu času: Jak vybrat ten správný?

Řešením je robotický vysavač. Toto zařízení je navrženo tak, že za ideálních podmínek udělá všechnu práci za vás. Ušetří vám tak energii i čas,...

Sestra mi vždy záviděla muže: Až do tohoto momentu, kdy se karta obrátila a já jsem pochopila, jak se cítí

"Kateřina byla moje jediná sestra a že mezi námi byl jen něco přes roční věkový rozdíl, rozuměli jsme si lépe než všichni ostatní sourozenci....

Podvrhnutá správa Muskovej Tesly vyslala akcie amerického ťažiara lítia na divokú jazdu

Akcie spoločnosti Lithium Corp. v stredu prudko vzrástli po tom, čo sa rozšírila falošná tlačová správa, podľa ktorej ťažiara so sídlom v Nevade kúpil...

Takto vyzerá správna futbalová nálada

Už je takmer za dverami. Najväčší sviatok fanúšikov najsledovanejšieho športu na svete, majstrovstvá sveta vo futbale v Kataru. Aj keď nemáte lístky a nechystáte sa...